Kurumsal

Güzel ilimiz muğlanın en gözde semti olan muğlada nakliyat sektörünün ilklerinden olan firmamız şehiriçinde ve şehirlerarasında her türlü ev, ofis, mobilya,fabrika,banka,tekstil taşımasında uzman ekip ve son model araçlarıyla emrinizdedir. Müşterilerimizin memnuniyetleri en özcelik verdiğimiz ve değişmez prensibimizdir. Muğladan bodrumdan tüm türkiyenin en ücra köşelerine nakliyelerinizi sigortalı ambalajlı olarak sorunsuz bir şekilde gerçekleştiriyoruz. zamanın ve paranın çok ama çok değerli olduğu günümüzde sizde ödediğinizin tam karşılığını hızlı ve sorunsuz olarka alın.

Şirketimiz 1993 den beri hizmet veren bir firmadı. Bodrum evden eve nakliyat Muğla merkezli firmamızın türkiyenin bir çok bölgesinde şubelere sahiptir.

Kurumsal olarak çalışan firmamızın istanbula günlük seferlerimiz olup, parça veya tam hertü eşyalarınızın naklinde uygun fiyat garantisi vermekteyiz. Ege bölgesinde en geniş araç filosuna sahip olan şirketimizin araçları son model personelleri eğitimli ve güveniliridir.